Home » Shop » DELL 180W MODEL : DA180PM111 Original Laptop Charger – 19.5V 9.23A Genuine AC Power Adapter ( 7.4 mm )
DELL 180W MODEL : DA180PM111 Original Laptop Charger – 19.5V 9.23A Genuine AC Power Adapter ( 7.4 mm )
  • Dell Smart AC Power Adapter
  • 100% Genuine Original Dell Product
  • Specifications : 19.5V 9.23A 180W
  • Pin Size: 7.4 mm x 5.0 mm (Check Photographs)